2000 Yılında (Hacı) Aydın AKDEMİR Firmalara Taşeronluk yaparak 2011 yılına kadar üstün başarılı bir hizmet sunmuştur.

2000 Yılından 2011 Yılına kadar göstermiş olduğu üstün performans ve İş Ciddiyeti ile AYDINLAR GRUP olarak İnsan Kaynakları Hizmeti sunmaya başladı.

18.08.2011 Yılında AYDINLAR GRUP Markasıyla sektöre adım attı.

Kurulduğu günden bu yana iş ortaklarının rekabetçiliğine katma değer sağlayan AYDINLAR GRUP esnek,hızlı karar alan ve verimliliğe odaklı bir İnsan Kaynakları Şirketi olarak Müşterilerinin ana faliyetlerine odaklanmasını sağlıyor.

AYDINLAR GRUP; alanında yurt içinde ve yurt dışında söz sahibi olan firmaların çeşitli departmanlarında çalıştırmak üzere personel ihtiyacının karşılanması yönünde hizmet vermektedir.

Frimaların norm kadroları dışında kalan , geçci,mevsimlik veya proje bazında eleman taleplerini sağlamaktadır.

AYDINLAR GRUP ; Referanslarımızda blirttiğimiz şiketlerin depolarındaki depo dizaynı,temizliği tüm yükleme ve boşaltma (Tahmil-Tediye)işlerini ülke ve genelinde itina ile yapılmaktadır.

AYDINLAR GRUP; Çözüm odaklı bir pazarın ölçümlenmesindeki stratejik karar alma tedarik alanlarının noktasına daha az maliyet ile ulaşım , kayıp,çalınma gibi riskleri müşterilerine sunduğu bu rekabetçi çözümler ile önemli bir iş ortağı olarak hizmet veriyor.

İş ortaklarının rekabet gücüne katma değer sağlayan ,çözüm odaklı İnsan Kaynakları firması olarak Hizmet vermeye devam edeceğiz.

AYDINLAR GRUP İNSAN KAYN.HİZ.İNŞ.TUR.LTD.ŞTİ.

GENEL MÜDÜR ( Aydın AKDEMİR )

WEB TASARIM & YENİÇÖZÜM

YUKARI